Flash News

E-TJERA

Përplasen dy makina në aksin Tiranë-Durrës, disa persona të lënduar

Përplasen dy makina në aksin Tiranë-Durrës, disa persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në aksin Tiranë-Durrës.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Sukthit, ku dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin.  

Nga aksidenti ka disa persona të lënduar, ndërkohë që nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

 Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

Të fundit