Flash News

E-TJERA

Përplasen katër makina në qytetin e Lezhës, dy të lënduar

Përplasen katër makina në qytetin e Lezhës, dy të

Një aksident automobilistik u shënua pasditen e kësaj të diele në qytetin e Lezhës.

Nga raportimet e para, mësohet se katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën në lagjen Gurra. Për pasojë, dy persona kanë mbetur të lënduar. Po ashtu, nga përplasja është rrëzuar edhe një pemë.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe grupit hetimor për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Të fundit