Flash News

E-TJERA

Përplasen tre makina në hyrje të Lezhës, njëra përmbyset në mes të rrugës

Përplasen tre makina në hyrje të Lezhës, njëra

Një aksident i trefishtë është shënuar mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Lezhës.

Tre automjete janë përfshirë në aksident, ndërsa njëra prej tyre është përmbysur në mes të rrugës siç duket edhe nga foto.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar në Spitalin e Lezhës. Ai po merr ndihmë mjekësore në urgjencë dhe bëhet e ditur se gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën.

 

 

 

Të fundit