Flash News

E-TJERA

Pësoi infarkt sapo hyri në ujë, vdes 66-vjeçari në Spille

Pësoi infarkt sapo hyri në ujë, vdes 66-vjeçari në

Një 66-vjeçar ka humbur jetën në plazhin e Spillesë, pasi ka pësuar infarkt në momentin që ka hyrë në det.

Njoftimi i policisë: 

Rreth orës 12:40, në Spille, shtetasi M. H., rreth 66 vjeç, banues në Lekaj, Kavajë,
dyshohet se sapo ka rënë në kontakt me ujin në det, ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

Të fundit