Flash News

E-TJERA

Plagosen me armë zjarri dy të rinj shqiptarë në Romë

Plagosen me armë zjarri dy të rinj shqiptarë në Romë

Të shtëna me armë zjarri u shënuan në via Casilina, pranë Borgata Finocchio, në periferi të Romës.

Mediat italiane raportojnë se dy shqiptarë 26-vjeçarë, të dënuar për drogë, janë qëlluar me armë zjarri teksa ndodheshin në një makinë me qira.

Policia ka nisur hetim mbi ngjarjen dhe sipas mediave italiane, dy të rinjtë ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

 

Të fundit