Flash News

E-TJERA

Plagosen me thikë dy persona në Gjirokastër

Plagosen me thikë dy persona në Gjirokastër

Erjon Kola, 45 vjeç, ka plagosur me thikë shtetasit E. B., 40 vjeç dhe F. D., 37 vjeç në Gjirokastër.

Krimi dyshohet se ka ndodhur gjatë një konflikti të çastit mes tyre.

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar 45-vjeçarin, ndërsa dy të plagosurit ndodhen në spital në kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

Të fundit