Flash News

E-TJERA

Plagoset me thikë biznesmenia italiane në Kavajë, i dyshuar bashkëshorti shqiptar

Plagoset me thikë biznesmenia italiane në Kavajë, i dyshuar

Një shtetase italiane është plagosur mbrëmjën e djeshme në Kavajë, në Vilë Bashtovë, ku pronarja e një restoranti, shtetase italiane, është plagosur me thikë.

Si autor i plagosjes dyshohet bashkëshorti shqiptar, i cili është në arrest shtëpie për dhunë në familje. Mësohet se policia ka shkuar në banesën e tyre dhe ka nisur verifikimin e denoncimit, por nuk gjen DVR e kamerave të sigurisë.

Nga ana tjetër, në dëshminë e dhënë para policisë, burri pretendon se ajo i ka dërguar njerëz në shtëpi që ta rrihnin.

Ditari politik

Të fundit