Flash News

E-TJERA

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, një person i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, një person i

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Velipojë.

I plagosur ka mbetur shtetasi E.P. ., 27 vjeç, banues në fshatin Pulaj-Plazhë.

Ai është transportuar për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 21:45, në malin e Kolajve  Velipojë, në  rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi E. P., 27 vjeç, banues në fshatin Pulaj-Plazhë, i cili është transportuar për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë, me marrjen e njoftimit, shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes  dhe së bashku me dy grupe të Forcës Kombëtare të Sigurisë Njësia Shkodër po vijojnë krehjen e zonës.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën në  vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe  identifikimin e autoreve.

Të fundit