Flash News

E-TJERA

Plagosje me thikë në Skrapar, arrestohet në flagrancë 36-vjeçari

Plagosje me thikë në Skrapar, arrestohet në flagrancë

Një 35 vjeçar u plagos me thikë gjatë një konflikti për motive të dobëta sot në Skrapar.

Sipas policisë, i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autori i dyshuar L. B., 36 vjeç është arrestuar në flagrancë.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Skrapar arrestuan në flagrancë shtetasin L. B., 36 vjeç, banues në Çorovodë, pasi dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë), shtetasin H. I., 35 vjeç, banues në Skrapar, i cili mori mjekim në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.

 

Të fundit