Flash News

E-TJERA

Plas sherri në Himarë, 55-vjeçari përfundon në spital me dëmtime në kokë

Plas sherri në Himarë, 55-vjeçari përfundon në spital

Dy persona janë konfliktuar për motive të dobëta në Himarë ku një 23- vjeçar ka goditur me grushte duke e dëmtuar rëndë një 55-vjeçar.

55-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Policia vijon kontrollin e zonës për kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 15:50, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Kampit”, në Dhërmi, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasi, 23 vjeç, ka goditur me grushte, duke e dëmtuar rëndë në kokë, shtetasin  55 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon kontrolli i zonës për kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të fundit