Flash News

E-TJERA

Po mblidhte bimë, 59-vjeçari bie nga shkëmbi dhe humb jetën në Maliq

Po mblidhte bimë, 59-vjeçari bie nga shkëmbi dhe humb

Një 59-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga shkëmbi teksa shkoi për të mbledhur bimë mjekësore, në Moglicë të Maliqit. 

Islam Pashollar kishte shkuar në këtë zonë për të mbledhur çaj, por nga pakujdesia dyshohet se është rrëzuar dhe si pasojë ka humbur jetën.

Të fundit