Flash News

E-TJERA

Po punonte në një pallat, bie nga lartësia dhe humb jetën 28-vjeçari

Po punonte në një pallat, bie nga lartësia dhe humb jetën

Një 28-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm, pasi ka rënë nga lartësia duke punuar në një pallat në ndërtim e sipër.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Aleksandër Mojsiu”, ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Më datë 27.05.2024, rreth orës 08:20, në rrugën “Aleksandër Mojsiu”, në një pallat në ndërtim e sipër, duke punuar ka rënë nga lartësia shtetasi A. F., 28 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarje

 

Të fundit