Flash News

E-TJERA

Policia dhe “Shqiponjat” zbarkojnë në Vlorë e Fier, kontroll në hyrje dhe dalje të qyteteve

Policia dhe “Shqiponjat” zbarkojnë në Vlorë e Fier,

Pika të shumta kontrolli janë ngritur në hyrje dhe dalje të qytetit të Vlorës dhe Fierit.

Policia dhe ekipe të “Shqiponjave” kanë zbarkuar në të dyja qytetet. Mësohet se kontrollet po bëhen për të makinat me xhama të zinj dhe personat që janë shpallur në kërkim e që lëvizin me armë zjarri.

Po ashtu, në Fier policia është duke kontrolluar për persona të kërkuar që lëvizin me lëndë narkotike apo që janë përfshirë në trafik droge.

Të fundit