Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Prapaskenat/ Ambasada e SHBA i kërkoi Nikollës një zyrë në Kuvend për takimin me Metën, Nikolla refuzoi

■ Saimir Tahiri në dokumentarin italian pak para dënimit me burg: Më vunë bombat! Marijuana në Shqipëri, histori varfërie

■ Nga ‘check up-i’ te legalizimet dhe shëndetësia/ Berisha shpalos planet e PD-së

E lidhur: Berisha: Të hënën miratohet udhëzimi i primareve për kryetarët e bashkive

■ Rritet nafta, Bordi vendos çmimet e reja të karburanteve

■ Rama thirrje OKB-së: Përqendrohuni te siguria kibernetike, Shqipëria u sulmua nga Irani

■ Ndahet nga jeta piktori i njohur Sali Shijaku

Të fundit