Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Gazetari amerikan 'zbërthen' skandalin McGonigal: Rama mund të ketë lobuar kundër opozitës shqiptare

■ “Narcist egoist që trajtonte keq vartësit”, profili i McGonigal në 'sytë' e FBI-së

■ “Duel botëror”, Rama flet me admirim për Soros dhe Erdogan, mbron presidentin Vuçiç

■ “Mirror” artikull për Hellbanianz: Shënjestrojnë shqiptarët, gansterët përdorin 'terror' me britanikët

■ Lidhjet me Ramën, NYT: Ish-zyrtari i FBI-së iu vu pas për ta rekrutuar oligarkun rus, përfundoi duke punuar për të

■ Të rinjtë e “zhdukur” në Britani, shqiptarët tregojnë sakrificat për të mos u kthyer më në vendlindje

■ Makina del nga rruga në Gjirokastër, shoferi humb jetën në spital

■ Berisha publikon mesazhin: Rama prej tre ditësh në një ishull, po pyetet nga hetues të FBI-së

■ Pas Berishës, edhe Alibeaj dorëzon listën për anëtarë të KZAZ-ve për zgjedhjet

Të fundit