E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Shkurtimi i rrugës “Ibrahim Rugova”, Edita Tahiri në Politiko: Erion Veliaj cënoi figurën e liderit të Pavarësisë

■ Nën akuzë për 3 vepra penale, gjykata lë në burg Alda Klosin

■ Lidhjet me oligarkun rus dhe përfshirja e Ramës, Charles McGonigal del të enjten para Gjykatës

■ Afera e inceneratorëve, SPAK nis hetimet ndaj Arben Ahmetajt

■ Inceneratorët/ Ndalohet në Austri Stela Gugallja

■ Berisha publikon listën e 'Aktiv1st-it': Janë 32 prokurorë e qindra policë. Administrata po kthehet në seksion të PS 

■ Ish-agjentja e FBI-së flet për Charles McGonigal: Synonte të pasurohej përmes lobimit 

■ Çështja “McGonigal”, Kuvendi pranon kërkesën e opozitës për mocionin me debat, a do të përgjigjet Rama? 

Të fundit