Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta emëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Gjykata Kushtetuese pranon pjesërisht rregulloren e re të Kuvendit, shfuqizon dënimin 30 ditor 

Përfundon 2-2 ndeshja Shqipëri-Kroaci, sigurojmë pikën e parë në Euro 2024

"I duam tarifat sa Erion Braçe", socialisti ofendon profesionistët e lirë: Idiotë, injorantë! 

Basha "zhvishet" nga titulli 'kryedemokrati' dhe nga të tijët 

Nga apartamentet tek makinat, Prokuroria Tiranë sekuestron pasuritë e vëllezërve 

Të fundit