Flash News

E-TJERA

Protestuesit djegin gomave para bashkisë, nderhyn nga policia

Protestuesit djegin gomave para bashkisë, nderhyn nga policia

Protestuesit iu kanë vënë flakën gomave të vendosura para kordonit policor, por policia ka reaguar menjëherë dhe ka shuar zjarrin. 

Kujtojmë që prej disa javësh qytetarët kërkojnë dorëheqjen e kryebashkiakut Erion Veliaj pas zbulimit të aferës "5D" dhe arrestimit të tre drejtorëve të bashkisë.

Të fundit