Flash News

E-TJERA

Prurjet e PD në listat e 25 prillit, mes kandidatëve edhe Agron Gjekmarkaj dhe Flutura Açka

Prurjet e PD në listat e 25 prillit, mes kandidatëve edhe Agron

Ndërsa pritet të dorëzohen në KQZ listat e plota të kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit, zbardhen disa nga emrat e pritshëm në Partinë Demokratike.  

Mësohet se në Elbasan do të kandidojë shkrimtarja e njohur, Flutura Açka, në Lezhë analisti Agron Gjekmarkaj, zëdhënësja e PD, Ina Zhupa do të renditet në listën e Vlorë.

 

Të fundit