Flash News

E-TJERA

Pyetjet ndaj Dumanit, ironia e Dervishit: Aty duket integriteti i deputetit

Pyetjet ndaj Dumanit, ironia e Dervishit: Aty duket integriteti i deputetit

Kreu i SPAK Altin Dumani u përgjigj gjatë ditës së sotme disa pyetjeve në Komisionin e Ligjeve.

Gazetari Lutfi Dervishi ka ironizuar ligjvënësit, teksa shkruan në Facebook, se integriteti i deputetit më shumë se të përgjigjet duket te pyetjet.

“Integriteti i deputetit më shumë se të përgjigjet duket te pyetjet.

Me shumë se zhgenjyese komentet servile, pyetjet idiote dhe pyetjet për hir të pyetjeve të disa deputetëve në seancën me drejtuesin e SPAK”, shkruan Dervishi në Facebook.

Të fundit