Flash News

E-TJERA

Ra në greminë në aksin Fushë Buall-Shushicë, gjendet trupi i pajetë i shoferit

Ra në greminë në aksin Fushë Buall-Shushicë, gjendet

Është gjetur trupi i pajetë i shoferit i cili ra në greminë në aksin Fushë Buall-Shushicë.

Nazmi Boja humbi kontrollin e mjetit teksa udhëtonte dhe përfundoi në greminë.

Pas disa orë kërkimesh Ekipet e Zjarrfikëses së Elbasanit, Emergjencave Civile dhe Ekipet e Alpinizmit të Kërkim Shpëtimit Malor arritën të identifikojnë mjetin e rrëzuar në greminë.

Të fundit