Flash News

E-TJERA

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 40-vjeçari në Kavajë

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 40-vjeçari

Një person ka humbur jetën tragjikisht këtë të hënë në Kavajë, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike duke shtruar një linjë interneti. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:45, në lagjen Qerret të Kavajë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit