Flash News

E-TJERA

Rënie gurësh në aksin Librazhd-Elbasan për shkak të motit të keq, ARRSH thirrje drejtuesve të mjeteve të kenë kujdes

Rënie gurësh në aksin Librazhd-Elbasan për shkak të

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) njofton se për pasojë të reshjeve të shumta të shiut ka një rrëshqitje në aksin Librazhd-Elbasan, afër Murashit.

ARRSH i bën thirrje drejtuesve të udhëtojnë me kujdes, të reduktojnë shpejtësinë e respektojnë sinjalistikën.

Njoftimi i plotë:

????Rënie gurësh në aksin Librazhd-Elbasan, afër Murashit, një zonë problematike sa herë që ka reshje ????

????Kontraktori i mirëmbajtjes i ndodhur në terren po punon me mjete ???? e punëtorë ????‍♂️ për pastrimin e plotë të rrugës për ta rikthyer qarkullimin në normalitet ????

⚠️Drejtuesit e mjeteve të udhëtojnë me kujdes për shkak të reshjeve dhe lagështisë në rrugë, të reduktojnë shpejtësinë dhe të respektojnë sinjalistikën ????

????Rënie gurësh në aksin Librazhd-Elbasan, afër Murashit, një zonë problematike sa herë që ka reshje ???? ????Kontraktori i...

Posted by Autoriteti Rrugor Shqiptar - Faqja Zyrtare on Sunday, January 24, 2021

Ditari politik

Të fundit