Flash News

E-TJERA

Rrëmbimi i 3-vjeçarit në Durrës, lihen në burg gjyshi dhe xhaxhi

Rrëmbimi i 3-vjeçarit në Durrës, lihen në burg gjyshi

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për Rexhep Gjuni, gjyshin e 3-vjeçarit të zhdukur disa ditë më parë.

“Arrest me burg” është caktuar dhe për Arben Selajn, vëllai i bashkëshortes së Rexhep Gjunit, i cili dyshohet se e ka ndihmuar këtë të fundit në fshehjen e fëmijës.

Ndërkohë që në kërkim janë shpallur gjyshja Bahrie Gjuni dhe Flamur Salaj.

 

Të fundit