Flash News

E-TJERA

Rrezikuan mbytjen në Shëngjin, shpëtohen dy pushueset nga Kosova

Rrezikuan mbytjen në Shëngjin, shpëtohen dy pushueset nga Kosova

Dy pushuese nga Kosova kanë rrezikuar të mbyten teksa laheshin në det.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në plazhin e Shëngjinit. Ka qenë vrojtuesi i plazhit i cili ka nxjerrë nga deti dy pushuesit.

Të dyja janë dërguar drejt spitalit të Lezhës dhe raportohet se janë në gjendje të mirë shëndetësore.

 

Të fundit