Flash News

E-TJERA

“Sa të jetë Rama gjallë”/ Ktheu shtëpinë në laborator kokaine, ç’shkruante pak ditë më parë ish-kryekomunari socialist në FB

“Sa të jetë Rama gjallë”/ Ktheu shtëpinë

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me operacionin anti-drogë të zhvilluar në fshatin Frakull i Madh të Fierit, ku u zbulua një laborator kokaine.

Banesa ku u gjetën rreth 200 thasë me pleh kimik, ku ishte fshehur lënda narkotike, është në pronësi të ish kryetarit të Komunës së Frakullit të Madh, Viktor Çervenaku.

Disa ditë më parë, ai kishte bërë një shënim të gjatë në rrjetet sociale ku ai kishte bërë një shënim të gjatë në rrjetet sociale ku fyen opozitën dhe shprehet me superlativa për kryeministrin Rama.  

Postimi:

O opozita. Inceneratoret inceneratoret Rama Rama. Pirdhni pirdhni se ne nje vrym i bini gjithe diten dhe naten ju. E ka zgjedhur populli EDI RAMEN JO JU O OPOZITA. Deri ne zgjedhjet e 2025 i rruani leshte Edi Rames ju po shikoni nga 2030 ta po iku xete Rama se do merzitet pa per ju nuk pierdh Rama fare o Opozita e leshit. Doni ju sdoni e do populli Edi Ramen. Ju flisni si e jeme zeqos ne maje te thanes shikoni endrra naten si dhelpra per koqet e dashit. E ka zgjedhur sovrani dhe do ta zgjedhi prap e prap. JU I KENI HARRUAR VJEDHJET TUAJA GJIGAND.E PO KINI GJETUR POPULLIN SHQIPTAR QE FLISNI NGA BYTHA SE NE NJE VENDE TJETER U KISHIN DJEGUR TE GJELLE. Po vajtet 30 vjet ne pushtet nuk u ngopet me doni o u ngelte ne fyte hajdutlleku. Po boolle skeni me as turp as cipe. As ndere. Ngelet ne tv RamaRama. Irrofshi topet Rames se skeni ca i beni ju Rames se jeni nje grusht more jeziter. Partia Socialiste eshte super GJIGANDE RAMA SUPER GJIGANDE. PUTHUNI ME MILON PER PUSHT TET. SA TE JETE RAMA GJALLE.

“Sa të jetë Rama gjallë”/ Ktheu shtëpinë

Të fundit