Flash News

E-TJERA

“Sajon!”, Zbardhet dëshmia e babait që akuzohet se pë*dhunoi vajzën e tij

“Sajon!”, Zbardhet dëshmia e babait që akuzohet se

Është zbardhur dëshmia e babait, i cili abuzoi seksualisht me vajzën e tij të mitur.

Babai 48-vjeçarit, Bledar Rako, ndërsa është arrestuar pas denoncimit të 15-vjeçares, vazhdon të mohojë akuzën e së bijës për abuzim seksual.

“Si mund ta bëj këtë?! Nuk e di pse e sajon”, është shprehur ai.

Nga ana tjetër nëna e adoleshentes ka deklaruar se është vënë në dijeni nga psikologia e shkollës dhe se nuk ka dyshuar asnjëherë.

 

Të fundit