Flash News

E-TJERA

Sfida për kryesimin e Grupit B, zbardhen formacionet zyrtare Spanjë-Itali

Sfida për kryesimin e Grupit B, zbardhen formacionet zyrtare

Sfida Spanjë-Itali mbyllin sonte javën e dytë të Grupit B në Kampionatin Europian, Gjermani 2024, grup në të cilin është pjesë edhe Shqipëria.

Teksa pritet që takimi të nisë në orën 21:00 në “Veltins Arena”, trajnerët De La Fuente dhe Spalletti kanë vendosur për formacionet zyrtare si do të zbresin në fushën e lojës ekipet e tyre.

Sfida për kryesimin e Grupit B, zbardhen formacionet zyrtare

Të fundit