Flash News

E-TJERA

Sherr me thika në një berberhane në Vlorë, plagosen tre persona

Sherr me thika në një berberhane në Vlorë, plagosen tre

Tre persona janë plagosur këtë mbrëmje në Vlorë, pasi u përfshinë në një sherr me thika.

Ngjarja ka ndodhur në një berberhane në lagjen '28 nëntori', ku një person ka plagosur me thikë dy të tjerë, e më pas edhe veten.

Personat e përfshirë në konflikt janë Kevin Nuredini, 23 vjeç, Ervis Sejko 35 vjeç dhe Nexhip Hyskaj 40 vjeç.

Nuk dihen shkaqet e konfliktit, ndërsa policia ka vënë në pranga autorit, ndërsa dy punonjësit e berberhanes janë transportuar në spital.

Të fundit