Flash News

E-TJERA

Sherr mes maturantëve pas provimit në Vlorë

Sherr mes maturantëve pas provimit në Vlorë

Dy maturantë janë përfshirë në një sherr pas përfundimit të provimit të matematikës në oborrin e një prej gjimnazeve të qytetit të Vlorës.

Një prej të rinjve ka marrë dëmtime të lehta në trup.

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Forcat operacionale kanë bërë të mundur normalizimin e situatës dhe ndalimin e agravimit të saj, ndërkohë që një prej të rinjve është shoqëruar në komisariat.

Të fundit