Flash News

E-TJERA

Sherr në një lokal, plagoset efektivi i policisë në Korçë

Sherr në një lokal, plagoset efektivi i policisë në

Një oficer i sektorit të krimit ekonomik në policinë e Korçës ka mbetur i plagosur pas një hserri në një lokal në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur sot në lagjen 15 të qytetit, teksa nuk dihet ende nëse ka lidhje me detyrën e oficerit të policisë.

Sakaq, dyshohet se shkak mund të jetë një konflikt i çastit mes një personi dhe oficerit.

Të fundit