Flash News

E-TJERA

Sherr për një vend parkimi, shpallet në kërkim aktori shqiptar

Sherr për një vend parkimi, shpallet në kërkim aktori

Aktori i Teatrit të Durrësit, Ervin Doko, është shpallur në kërkim nga policia pasi një ditë më parë është përfshirë në një sherr për një vend parkimi.

Mësohet se sherri ka ndodhur në Bulevardin ‘Migjeni’, dhe se Doko ka lënë të plagosur 36-vjeçarin me të cilin është konfliktuar.

Doko akuzohet për veprën penale "Plagosje e rëndë me dashje". Policia është në kërkim të aktorit.

Të fundit