Flash News

E-TJERA

Shkoi për të peshkuar, gjendet i vdekur i moshuari në Kuçovë

Shkoi për të peshkuar, gjendet i vdekur i moshuari në

Një 74-vjeçar nga fshati Kozare në qytetin e Kuçovës është gjetur i vdekur këtë të martë në një arë në këtë fshat.

Trupi i tij u gjet pa shenja jete nga banorët e zonës, që kanë njoftuar më pas policinë.

Viktima është identifikuar nga familjarët e tij, të cilët kanë pohuar se kjo ishte rruga që ai bënte çdo ditë pasi shkonte për peshkim.

Mësohet se në trupin e 74-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprikisht dyshohet se vdekja e tij mund të jetë shkaktuar si pasojë e një arresti kardiak.

Ndërkohë viktima është transportuar drejt Morgut të Spitalit Rajonal Berat kur do ti kryhet autopsia mjeko-ligjore.

Të fundit