Flash News

E-TJERA

Shkundet rrjeta kroate, Laçi çon në avantazh kombëtaren

Shkundet rrjeta kroate, Laçi çon në avantazh kombëtaren

Lojtarët e Kombëtares sonë, që kanë arritur të gjejnë avantazhin të parët, përballë Kroacisë.

Qazim Laçi ka dërguar topin në rrjetën e Livakovic. Rezultati shkon në 0 me 1.

Shqipëria dhe Kroacinë përballen me njëra tjetrën në Hamburg, në ndeshjen e vlefshme për Europianin.

Kuqezinjtë synojnë suksesin, ndaj një skuadre që nuk është përballur asnjëherë në histori ndaj tyre.

Të fundit