Flash News

E-TJERA

Shoqërimi i Breçanit, në pranga dhe i biri, zbardhet akuza

 

Shoqërimi i Breçanit,  në pranga dhe i biri, zbardhet akuza

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici mbrëmjen e sotme.

Gjithashtu së bashku me Breçanin është arrestuar edhe djali i tij i madh së bashku me 10 persona të tjerë.

Paraprakisht bëhet me dije se Erzen Breçani akuzohet për përkrahje të autorit të krimit në një ngjarje kriminale.

 

Të fundit