Flash News

E-TJERA

Shpërthen makina në Vlorë, shpëtojnë pasagjerët

Shpërthen makina në Vlorë, shpëtojnë pasagjerët

Një makinë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Vlorë. Bëhet me dije me se makina ka qenë në ecje dhe ka shpërthyer në flakë.

Ndërkohë në makinë kanë qenë dhe familjarë të cilët janë larguar menjëherë. 

Ndërkohë zjarrëfikset kanë ndërhyrë menjëherë dhe falë tyre zjarri është arritur të shuhet.

Të fundit