Flash News

E-TJERA

Shpërthim me tritol në një mobileri në Durrës, tre të shoqëruar

Shpërthim me tritol në një mobileri në Durrës, tre

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në një mobileri te Kodra Rashbullit në Durrës.

Nga shpërthimi nuk ka të lënduar. Policia ka shoqëruar tre persona.

Motiv për shpërthimin e mobilerisë që ndodhet anës rrugës dyshohet të jetë konkurrenca. Biznesi ka kamera dhe po punohet për të parë pamjet filmike, në mënyrë që të zbardhet ngjarja.

Të fundit