Flash News

E-TJERA

Shpërthimi i fortë në një biznes në Lushnjë, mes të plagosurve edhe deputeti i PS

Shpërthimi i fortë në një biznes në Lushnjë, mes

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar mesditën e sotme në një biznes në qytetin e  Lushnjes.

Nga raportimet e para dyshohet se disa persona janë plagosur, mes tyre edhe deputeti i PS, Bujar Çela.

Shkak i shpërthimit të fuqishëm dyshohet se është bërë një vinç i cili ka prekur linjën e tensionit te lartë, duke shkaktuar shpërthimin e fuqishëm.

Sakaq forcat e policisë, ambulanca dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje.

 

Të fundit