Flash News

E-TJERA

Si do të jetë moti ditën e sotme

Si do të jetë moti ditën e sotme

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale do të rriten, duke u luhatur nga 6°C deri në 16°C. Ndërsa ato maksimale do të jenë 21-27°C .

Era do të jetë me drejtim jug-perëndim me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur.

Të fundit