Flash News

E-TJERA

Tahiri reagon pas daljes nga burgu: U njoha përballë me padrejtësinë

Tahiri reagon pas daljes nga burgu: U njoha përballë me

Reagon për herë të parë, Saimir Tahiri, ish ministri i Brendshëm pas lirimit nga burgu me vendim të Gjykatës së Elbasanit.

Në një postim në Facebook, Tahiri shkruan se pavarësisht lirimit, do të vazhdojë të kërkojë drejtësi.

“Do vazhdoj te kerkoj drejtesine, sic kam bere deri me sot.

Te falenderoj me zemer ty qe ke besuar gjithmone te gjithcka jam e kam bere une!

Faleminderit dhe ty qe ke genjyer gjithmone, duke me kujtuar cmimin e te vertetes.

Pata mundesi te njihja padrejtesine perballe. Tani kam mundesine te kerkoje te drejten pa kursim!

Faleminderit pamase te gjithe!”, shkruan Tahiri.

Të fundit