Flash News

E-TJERA

Të shtëna me armë në drejtim të një lokali në Shkodër, detajet e para

Të shtëna me armë në drejtim të një lokali në

Të shtëna me armë janë regjistruar pak minuta më parë në drejtim të një lokali në lagjen ‘Skënderbeg’ në Shkodër.

Sipas të dhënave të para nga policia, nga të shtënat nuk ka persona të lënduar. Pas ngjarjes, policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar.

Njoftimi paraprak:

Qëlloi me armë zjarri për motive të dobëta në drejtim të një lokali, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin.

Më datë 21.01.2022, rreth orës 20:40, në lagjen Skënderbeg, shtetasi K. K. ,për motive të dobta ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali “Bar-Kafe” në pronësi të shtetasit N. D.

Nga verifikimet paraprake nuk ka persona të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit.

 

 

Të fundit