Flash News

E-TJERA

Të shtëna me armë zjarri në Fushë-Krujë, dyshohet për një të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Fushë-Krujë, dyshohet

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë mbrëmje edhe në Fushë –Krujë dhe një person ka mbetur i plagosur. 

"Më datë 28.02.2024, në rrugën “Asim Zeneli”, shtetasi V. M., dyshohet se ka plagosur me armë zjarri pistoletë shtetasin A. G., 57 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Vijon puna për kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes", njofton policia. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Të fundit