Flash News

E-TJERA

Të shtëna me armë zjarri në Vaun e Dejës, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Vaun e Dejës, një i

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Vau i Dejë-Pukë.

Një person i plagosur është dërguar për mjekim në Spitalin e Shkodrës. Mësohet se bëhet fjalë për Pjetër Kolën. AI ndodhet aktualisht në spital jashtë rrezikut për jetën .

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Të fundit