Flash News

E-TJERA

Vlorë/ U raportua për të shtëna me armë zjarri, policia: Alarm i rremë

Vlorë/ U raportua për të shtëna me armë zjarri,

Të shtëna me armë zjarri u raportuan pak më parë në qytetin e Vlorës. Nga të shëtnat u raportua se kishte edhe një të plagosur.

Policia ka hedhur poshtë pretendimet duke njoftuar se ka qenë një alarm fals nga nga një telefonatë anonime. Policia është njoftuar për një të plagosur te “Bishti i Kalldrëmit”, në afërsi të fshatit Kaninë.

Nga verifikimet rezulton se nuk ka pasur të shtëna me armë dhe as të plagosur.

Të fundit