Flash News

E-TJERA

Të shtënat me armë në Radhimë/ Zbardhet ngjarja, konflikt mes dy vëllezërve

Të shtënat me armë në Radhimë/ Zbardhet ngjarja,

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja në Radhimë, ku u raportuan të shtëna me armë.

Mësohet se dy vëllezër, Beniamin dhe Eduard Kondi, pronarë të një “beach bar-i” u konfliktuan për administrimin e biznesit të tyre.

Konflikti degradoi në nxjerrjen e armës nga Eduard Kondi, i cili qëlloi në drejtim të vëllait të tij, por fatmirësisht nuk u prek nga plumbat.

Autori është larguar nga vendngjarja, ndërkohë që policia ka ngritur disa pika kontrolli dhe punon për kapjen e tij.

Ngjarja ka shkaktuar panik te pushuesit, të cilët janë larguar nga zona të frikësuar.

 

Të fundit