Flash News

E-TJERA

Temperaturat shkojnë në 23 gradë, parashikimi i motit në fundjavë

Temperaturat shkojnë në 23 gradë, parashikimi i motit në

Gjatë fundjavës, vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet kryesisht i kthjellët por nuk do të mungojnë edhe alternimet e herëpashershme të vranësirave kalimtare.

Era do të fryjë e lehtë me drejtim juglindje – veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-5 m/sek dhe valëzim në dete të forcës 1-2 ballë.

Temperaturat shkojnë në 23 gradë, parashikimi i motit nëTemperaturat shkojnë në 23 gradë, parashikimi i motit në

Të fundit