Flash News

E-TJERA

Temperaturat shkojnë në 8°C, parashikimi i motit për ditën e sotme

Temperaturat shkojnë në 8°C, parashikimi i motit për

Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Pas mesditës, reshjet pritet të intesifikohen.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes, por do të rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 8°C deri në 26°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 38 km/h kryesisht nga drejtimi jugor, duke krijuar në det dallgëzim 2-3 ballë.

Të fundit