Flash News

E-TJERA

Tentoi të fikë zjarrin, asfiksohet nga tymi dhe ndërron jetë 59-vjeçari

Tentoi të fikë zjarrin, asfiksohet nga tymi dhe ndërron jetë
foto ilustruese

Rreth dy orë më parë ka rënë një zjarr në një sipërfaqe toke në fshatin Sterbeg në Kavajë. Sipas dyshimeve të  para, një 59-vjeçar ka qenë duke tentuar të shuajë zjarrin por ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë nga tymi.

Sipas informacioneve të para të policisë, vikima është shtetasi me inicialet R.P, 59-vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

 

Të fundit