Flash News

E-TJERA

Tentoi t’i shpëtonte policisë britanike duke hipur mbi çati, fotoja e shqiptarit bëhet virale në rrjet

Tentoi t’i shpëtonte policisë britanike duke hipur mbi

Një shqiptar ka tentuar t’i shpëtojë policisë britanike duke hipur mbi çatinë e ndërtesës. Mediat e huaja raportojnë se bëhet fjalë për 32-vjeçarin Etmond Lika, i cili akuzohet për prodhim dhe tregtim të lëndëve narkotike.

Fotoja e tij, ku shihet se ka hipur mbi çati dhe një efektiv policie shfaqet duke e kërkuar përmes dritares është bërë virale në rrjet.

Lika kishte shkuar në Britani si emigrant ilegal për arsye ekonomike. Gjatë kontrollit fizik në ambient, shqiptarit iu gjetën dhe sekuestruan 200 bimë kanabis.

 

Të fundit