Flash News

E-TJERA

Tirana shkarkon trajnerin Erbim Fagu dhe zëvendësin e tij

Tirana shkarkon trajnerin Erbim Fagu dhe zëvendësin e tij

Klubi i Futbollit Tirana ka njoftuar shkarkimin e trajnerit Erbim Fagu dhe zëvendësit të tij, Endri Vrapi.

KF Tirana ka shprehur mirënjohje për Fagun dhe Vrapin.

“Klubi i Futbollit Tirana shpreh mirënjohjen e pamasë për teknikun, mbi kontributin e madh që trajneri Fagu ka dhënë gjatë gjithë rrugëtimit si bardh’ e blu dhe njëkohësisht i uron suksese në vazhdimësi.

Faleminderit Erbim për emocionet dhe punën tënde të palodhur! Gjithmonë një vend mes nesh!

FALEMINDERIT ENDRI VRAPI

KF Tirana njofton se zv. trajneri Endri Vrapi dhe klubi vendosën me konsensus për të ndërprerë bashkëpunimin.

Vrapi u bashkua me Tiranën gjatë këtij sezoni, duke qenë ndihmës trajner, teksa klubi e falënderon për punën dhe kontributin me ngjyrat bardh’ e blu, duke i uruar njëkohësisht suksese në karrierën e tij”, shkruan klubi.

Të fundit